Strona główna / Rowery Radzymin

Rowery Radzymin

Sklep z rowerami w Twojej okolicy

Rower to jeden z najbardziej popularnych oraz uniwersalnych śrdoków transportu. Nie da się ukryć, że jest łatwy w obsłudze – zdecydowana większość ludzi umie jeździć na rowerze, wielu posiada także swój własny jednoślad. Do tego rower jest tani w utrzymaniu, umożliwia także szybkie przemieszczanie się w zatłoczonych miastach czy miejscowościach. Na rowerze jeżdżą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe czy nawet seniorzy. Co więcej, jazda na rowerze ma zbawienny wpływ na naszą kondycję. Inny walor jazdy na rowerze to troska o środowisko. Jak widać – ma wiele atutów, dlatego też coraz więcej osób chce mieć własne rowery. Radzymin jest dodatkowo świetnym miejscem do tego, by eksplorować je z rowerowego siodełka.

Aby wybrać odpowiedni dla siebie rower, trzeba dobrze zdefiniować swoje potrzeby. Dla osób używających rowera w mieście, idealne będą miejskie modele. Dla zwolenników wycieczek za miasto lepszym wyborem może okazać się rower MTB, tzw. górski. O jakości jazdy decyduje także rodzaj ramy, wielkość kół, zastosowany napęd, typ hamulców oraz amortyzacji. Wszystko to razem wpływa na odczucia z jazdy.

W naszym sklepie Moto Pelikan znajdziesz rozmaite rowery. Radzymin zlokalizowany jest niedaleko Wołomina, gdzie mamy swoją siedzibę. Bez względu na to, jakiego sprzętu szukasz, w naszje ofercie z pewnością go znajdziesz, a nasz pomocny i zaangażowany personel pomoże Ci w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej. Kupisz u nas rowery w rozmaitej cenie, posiadamy jednoślady na każdą kieszeń!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl