Quady 150ccm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czterokołowce, znane powszechnie jako quady, to wyjątkowo popularne pojazdy. W Polsce coraz więcej osób decyduje się na zakup takiego sprzętu dla siebie – na użytek prywatny lub jako pomoc w codziennych obowiązkach. Na polskich drogach, a także w przestrzeni off-roadowej, coraz więcej można spotkać tego typu pojazdów. Tak duże zainteresowanie quadami bierze się zapewne stąd, że mają wszechstronne zastosowanie, a dodatkowo sprzyjają aktywnemu spędzaniu wolnego czasu w plenerze, nawet w trudnych warunkach terenowych.

Solidne quady 150 ccm

Quady spalinowe 150 ccm to pojazdy o pojemności silnika 150 centymetrów sześciennych. W naszej ofercie znajdują się oczywiście starannie wyselekcjonowane modele quadów 150 ccm, na przykład Fire Shot lub Waria. Quady 150 ccm posiadają zazwyczaj 14-18 koni mechanicznych, a ich prędkość maksymalna wynosi 70 km na godzinę. Obciążenie quadów spalinowych o takiej pojemności silnika to z reguły do 140 kilogramów. Parametry te pozwalają na użytkowanie quada przez osobę dorosłą, dobrze zbudowaną, która chce wykorzystać sprzęt tego rodzaju rekreacyjnie, sportowo lub w warunkach off-road, czyli terenowych.

Quady 150 ccm – szerokie zastosowanie

Quady 150 ccm, czyli o pojemności silnika 150 cm3, to quady spalinowe. Poza tym, że sprawdzają się idealnie do jazdy rekreacyjnej w różnych jej odmianach (off-road, przeprawa itp.), to zdają egzamin również jako wyposażenie firmy czy gospodarstwa. Nie jest tajemnicą, że pojazdy AVT doskonale spisują się podczas pracy w gospodarstwie, ogrodzie czy też lesie.

także w celach specjalnych

Dzięki temu, że – jeśli prowadzi się działalność rolniczą – quady 150 ccm można zaliczyć na poczet kosztów jako ciągnik rolniczy, czterokołowce z homologacją są chętnie kupowane właśnie z myślą o takim przeznaczeniu. Umożliwia to oczywiście odliczenie podatku VAT w wysokości 23% czy późniejsze amortyzowanie sprzętu.

Quady 150 ccm w ofercie Moto Pelikan

Kompletując nasz asortyment, zwracamy uwagę na wysokie parametry techniczne. Oczywiście w przypadku quadów 150 ccm kluczowa jest pojemność silnika. W przypadku wybranych modeli z naszej oferty są to silniki 4-suw jednocylindrowe, chłodzone powietrzem. Jeśli chodzi o skrzynię biegów, to najczęściej jest ona automatyczna z biegiem wstecznym. Ośmiocalowe koła, sportowy wydech, amortyzatory olejowe to inne cechy pojazdów tej kategorii. Quady z naszej oferty są również bardzo dobrze wyposażone – w elementy takie jak na przykład ledowe oświetlenie, wygodne oparcie, bagażnik tylni, osłony na ręce, alarm wraz z pilotami, możliwość zdalnego włączenia i wyłączenia pojazdu.

Jaki model quada 150 ccm kupić?

Jeśli planujecie Państwo zakup quada spalinowego o pojemności 150 ccm i nie wiecie, jaki model będzie dla Was najlepiej dobrany, to nasz doświadczony zespół chętnie pomoże w wyborze. Quady to pojazdy, na których świetnie się znamy, mamy też ogromne doświadczenie w ich sprzedaży, zarówno stacjonarnej, jak i online. Chętnie doradzimy także Państwu! Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie!