Quady powyżej 250ccm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Quady coraz częściej można spotkać na polskich drogach i bezdrożach. Inaczej zwane są czterokołowcami. Zainteresowanie nimi jest naprawdę imponujące, a to dlatego, że są to pojazdy o szerokim zastosowaniu. Kupno quada to decyzja albo prywatna, albo zawodowa – można je bowiem wykorzystywać tak do własnej rozrywki i aktywności, jak i jako pomoc w rozmaitych profesjonalnych zadaniach. Quady doskonale spisują się również nawet w bardzo wymagających warunkach.

Masywne quady powyżej 250 ccm

Quady o pojemności silnika powyżej 250 ccm to pojazdy, które doskonale zdadzą egzamin w przypadku użytkowników o większych oczekiwaniach. W ofercie naszego sklepu Moto Pelikan znajdują się także quady powyżej 250 ccm, jak na przykład New Hummer 250 ccm. Sprzęt tego rodzaju jak New Hummer ma moc 24 kM i idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku dorosłych, jak i nastolatków, którzy preferują terenową jazdę. Quady powyżej 250 ccm, jak właśnie New Hummer, są masywne i solidne, dzięki czemu świetnie dają radę nawet w trudnym terenie, ale także w zwykłych przejażdżkach.

Quady powyżej 250 ccm – szerokie zastosowanie

Quady powyżej 250 ccm to pojazdy spalinowe o pojemności silnika powyżej 250 cm3. Już wiemy, że zdają egzamin w przypadku jazdy w terenie typu off-road czy w przeprawach. Na tym jednak nie koniec – są często stosowane jako pomoc w pracach gospodarczych, rolniczych czy ogrodniczych, a także w czasie pracy w lesie. Posiadają zazwyczaj obszerne bagażniki, które mogą służyć do przewożenia rozmaitych ładunków. Niektóre modele mają również hak, umożliwiający pociągnięcie przyczepki.

Kupno quada powyżej 250 ccm a podatek VAT

Jeśli pojazd tego typu zakupowany jest w ramach działalności gospodarczej czy jako ciągnik rolniczy, to można jego kupno zakwalifikować jako koszt, odliczając przy tym podatek VAT, który wynosi 23%. Dodatkowo wydatki związane z jego utrzymaniem i eksploatacją również można zaliczyć na poczet kosztów.

Quady powyżej 250 ccm w ofercie Moto Pelikan

W Moto Pelikan dobieramy bardzo starannie asortyment, a to, co dla nas ma największe znaczenie to odpowiednie parametry techniczne. Gdy idzie o quady powyżej 250 ccm, to na przykładzie modelu New Hummer powiedzieć można, że jest to pojazd z silnikiem 4suv, chłodzony powietrzem, z automatyczną skrzynią biegów z biegiem wstecznym. Większe niż w modelach o mniejszej pojemności silnikach koła – 10-calowe są doskonale przygotowane do jazdy w trudnych warunkach, dodatkowo taki pojazd posiada ledowe reflektory.

Quady powyżej 250 ccm – jaki model nabyć?

Wybór odpowiedniego modelu quada spalinowego nie jest łatwy, trzeba znać dobrze możliwości takiego pojazdu i umiejętnie dobrać techniczne parametry. Jeśli chcecie Państwo zakupić idealny czterokołowiec dla siebie, zachęcamy do kontaktu. Nasz personel jest doświadczony, kompetentny i chętnie doradzi Wam w zakupie optymalnego pojazdu. Zapraszamy do Moto Pelikan!