Strona główna / Crossy Zielonka

Crossy Zielonka

Kup swój moto cross pod Warszawą!

Motory crossowe to pojazdy, które są niezwykle popularne wśród osób preferujących aktywny wypoczynek w plenerze okraszony adrenaliną i wyczynami w wymagających warunkach. Trasy do jazdy na crossie cechuje z reguły niejednolite ukształtowanie terenu – z jednej strony nie brak podjazdów, z drugiej z kolei stromych zjazdów. Najczęściej jeździe w takich okolicznościach towarzyszą błoto, pył i piasek – w tym tkwi magia jazdy na crossie! Oczywiście aby taka jazda była przyjemna, należy zadbać o odpowiedni sprzęt i akcesoria do jazdy.

Jeśli chcesz kupić swój własny pojazd typu crossy, Zielonka pod Warszawą leży nieopodal Wołomina, gdzie znajduje się sklep Moto Pelikan, a w nim – szeroki wybór moto crossów. W naszej ofercie dostępne są crossy dla dzieci i dorosłych; każdy, kto lubi ekstremalną jazdę w plenerze, znajdzie u nas pojazd dostosowany do swoich oczekiwań. Crossy marek KXD bądź Mikilion, jakie posiadamy w naszym asortymencie, to sprzęt najnowszej generacji, który zapewnia wspaniałe doświadczenia z jazdy oraz bezpieczeństwo. Skoro planujesz zakup sprzętu, który zalicza się do kategorii moto crossy, Zielonka może okazać się idealną okolicą do jazdy zarówno w plenerze, jak i na okolicznych torach.

Jeśli wahasz się, jaki model crossa wybrać, na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego pojazdu dla siebie lub swojego dziecka, odwiedź nasz sklep, a my pomożemy Ci w doborze najlepszego dla Ciebie modelu. W takiej dyscyplinie sportowej, jak jazda na crossie, odporność sprzętu na wymagające warunki jest kluczowa. Znamy możliwości poszczególnych modeli, wiemy, na jakie parametry należy położyć nacisk, aby jazda na crossie była przyjemna, ale i bezpieczna.

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 Maja 47
05-200 Wołomin
Tel. 506 351 510
Tel. 509 554 304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl
Zwroty i reklamacje