Strona główna / Crossy Sulejówek

Crossy Sulejówek

Gdzie kupisz motor crossowy najwyższej jakości?

Motory crossowe to sprzęt dla tych kierowców, którzy cenią sobie jazdę w trudnych warunkach terenowych. Wzniesienia, zakręty, unoszący się pył – takie okoliczności przejażdżki najbardziej zadowalają kierowców crossa. Czy to w terenie czy na specjalnym torze dostosowanym do specyfiki jazdy na crrossie – najważniejsze jest wyzwanie! Jeśli planujesz dla siebie lub swojej pociechy zakup bezpiecznego, a równocześnie odpowiedniej jakości motoru wpisującego się w kategorie crossy, Sulejówek to miejsce, w którym znajdziesz interesujący Cię sprzęt. Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszego sklepu Moto Pelikan.

W ofercie naszego sklepu znajdują się motory crossowe dla dużych i małych kierowców, które łączy jedno – solidne wykonanie przekładające się na bezpieczeństwo jazdy. Dobierając sprzęt do naszego asortymentu, dbamy o to, by był wysokiej klasy. Cross powinien wyróżniać się parametrami takimi jak godne zaufania hamulce, niezawodny silnik o odpowiedniej mocy, dostosowanej do Twoich potrzeb, czy trwałe amortyzatory. Ważna jest także marka – nie od dziś wiadomo, że topowi producenci reprezentują pewną jakość. W sklepie Moto Pelikan znajdziesz crossy m.in. Mikilion czy KXD, które zyskały uznanie kierowców na całym świecie.

Skoro jesteś zainteresowany pojazdami takimi jak crossy, Sulejówek może być świetnym miejscem do doskonalenia swoich umiejętności rekreacyjnej jazdy. Nie brak przecież w okolicy miejsc, w których można pojeździć w mniej lub bardziej profesjonalnych warunkach, dostosowanych do poziomu Twojego zaawansowania. Aby cieszyć się jazdą, postaw na sprawdzony sprzęt, który znajdziesz w naszym sklepie! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 Maja 47
05-200 Wołomin
Tel. 506 351 510
Tel. 509 554 304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl
Zwroty i reklamacje