Strona główna / Skutery Marki

Skutery Marki

Gdzie kupisz skuter elektryczny w dobrej cenie?

Jazda na skuterach elektrycznych to coraz silniejszy trend – ze skuterów tego typu korzysta coraz więcej osób. Co nimi kieruje? Na pewno oszczędność – niski koszt eksploatacji i utrzymania pojazdu, do tego troska o środowisko naturalne, a przede wszystkim komfort jazdy. Skutery elektryczne doskonale sprawdzają się w mieście, ale nie tylko – również w mniejszych miejscowościach. Dla wielu osób stanowią alternatywę dla samochodów, pozwalają skutecznie unikać korków i usprawniać dojazd do szkoły i pracy. Co ważne, nie trzeba posiadać prawo jazdy na skutery. Marki to świetne miejsce do poruszania się po nim właśnie na skuterze!

Zanim jednak podejmiesz finalną decyzję o tym, jaki skuter zakupić, koniecznie zastanów się, w jaki sposób oraz w jakich miejscach chcesz z niego korzystać. Pozwoli Ci to odpowiednio dobrać zasięg skutera, a także jego zasięg. Inny model skutera wybierzez zapewne na okazyjne wycieczki po mieście, a inny – na codzienne dojazdy do pracy. Osobną kwestią jest homologacja – należy zadbać również o ten aspekt.

W sklepie Moto Pelikan możesz zapoznać się z rozmaitymi modelami jednośladów, jakimi są elektryczne skutery. Marki leżą blisko Wołomina, gdzie ma swoją siedzibę nasz sklep ze skuterami. Dostępne są w naszej ofercie skutery elektryczne o różnej mocy – nawet 1600w, choć posiadamy także skutery 350 w. Nasz wykwalifikowany personel pomoże w doborze odpowiedniego pojazdu, który spełni Twoje oczekiwania jako przyszłego właściciela!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl