Strona główna / Skutery Kobyłka

Skutery Kobyłka

Kup skuter i sprawnie pokonuj miejski zgiełk!

Jazda na skuterze staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Szczególnie elektryczne jednoślady są godne uwagi, bo stanowią ekonomiczną alternatywę dla dojazdu do pracy czy szkoły, a przy tym są przyjazne środowisku. Zarówno zakup, jak i utrzymanie elektrycznego skutera nie wiąże się z dużym nakładem środków – podobnie jak eksploatacja takiego sprzętu czy koszt związany z jego ładowaniem. Elektryczne skutery to świetny środek transportu, a także forma na spędzanie czasu aktywnie i na świeżym powietrzu. Z tego powodu coraz więcej osób chce posiadać własne skutery. Kobyłka oraz okolice tej miejscowości to terytorium, w którym jazda na skuterze sprawdzi się idealnie.

Wybierając skuter dla siebie, warto wziąć pod uwagę takie dwa kryteria jak maksymalna prędkość oraz zasięg skutera. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić, czy zakupiony model spełni nasze oczekiwania. Skuter elektryczny może bowiem służyć do różnych celów – codziennych dojazdów lub okazjonalnych przejażdżek; może zastąpić samochód lub być dla niego uzupełnieniem. Osobną kwestią jest homologacja.

Jeśli interesuje Cię kupno pojazdu z kategorii skutery, Kobyłka będzie świetnym miejscem, ponieważ w sąsiednim Wołominie znajduje się sklep Moto Pelikan. Co w nim znajdziesz? Bogaty wybór skuterów elektrycznych w różnych modelach oraz wariantach. Skutery z naszej oferty posiadają różne moce – od 350w do nawet 1600w. Różnią się między sobą designem, kolorystyką, a także ceną.

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl