Strona główna / Rowery Zielonka

Rowery Zielonka

Rowery górskie i miejskie w Twojej okolicy

Czy wiesz, że dla 38% Polaków jazda na rowerze to ulubiona dyscypilna sportowa? Co prawda kupujemy więcej rowerów niż samochodów, ale wciąż nie jesteśmy w pierwszej dziesiątce państw, które przodują w ilości posiadanych rowerów. W czym twki popularność rowerów? Na pewno sprzyja jej fakt, że rowery nie są drogie. Nowy rower dobrej jakości można kupić już za tysiąc złotych. Do tego wymiana auta na rower sprzyja ekologii, a także zdrowiu rowerzysty, skutecznie wpływając na poprawę kondycji i zdrowia. Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się rowery. Zielonka jest zarazem wspaniałym miejscem do tego, by poznawać okolice właśnie jako rowerzysta.

Na rynku jest naprawdę sporo rodzajów rowerów. Podstawowy podział uwzględnia rowery miejskie i MTB, inaczej rowery górskie. Aby dobrać właściwy model, odpowiadający potrzebom przyszłego użytkownika, warto określić takie paramatry jak rozmiar kół, rodzaj ramy, amortyzacja, napęd czy hamulce. Bazując na takich danych, można rozpocząć poszukiwania idealnego roweru dla siebie.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki rower wybrać dla siebie, to zapraszamy do naszego sklepu Moto Pelikan, w którym znajdziesz rozmaite rowery. Zielonka zlokalizowana jest zaledwie kilkanaście minut od Wołomina, w którym prowadzimy nasz sklep. W naszym asortymencie znajdziesz rowery różnego typu, o zróżnicowanej kolorystyce, ale także w cenach na każdą kieszeń. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl