Strona główna / Rowery Ząbki

Rowery Ząbki

Gdzie znaleźć rower miejski lub MTB?

Rozważasz kupno rowera? Nic w tym dziwnego! To jeden z podstawowych środków transportu, który ułatwia sprawną komunikację zarówno w mieście, jak i na peryferiach. Nie potrzebujesz dużych nakładów, aby kupić swój własny jednoślad, a przy tym dbasz o środowisko, gdy zamieniasz auto na dwa rowerowe kółka. W Polsce jazda na rowerze jest popularna, choć nadal nie tak powszechna jak na przykład w Holandii, Danii czy Niemczech. Mimo to aż 38% Polaków wskazuje, że jazda na rowerze to ich ulubiona dyscyplina sportowa. Jesteś więc jedną z osób, która ceni rowery! Ząbki to równocześnie świetne miejsce dla cyklistów – nie brak w okolicy fajnych tras rowerowych, walory przyrodnicze również sprawiają, że warto tutaj posiadać własny bicykl.

Jak wybrać idealny rower dla siebie? Na pewno już na starcie warto określić, jaki typ roweru jest nam potrzebny – rower górski a może rower miejski? Kolejne elementy, które dobrze jest określić, to: rodzaj ramy rowerowej, rozmiar kół, typ hamulców, amortyzacja czy napęd. Odpowiednio dobrane parametry będą gwarancją udanej jazdy.

W doborze odpowiedniego roweru na wagę złota może być profesjonalna porada. W naszym sklepie Moto Pelikan możesz liczyć na wskazówki od specjalistów, którzy doskonale znają nasz asortyment i poszczególne modele rowerów. Jeśli interesują Cię nowe rowery, Ząbki leżą zaledwie 13 kilometrów od Wołomina, gdzie zlokalizowany jest sklep Moto Pelikan. Zapraszamy na rowerowe zakupy!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl