Strona główna / Rowery Wołomin

Rowery Wołomin

Moto Pelikan – tu kupisz rowery MTB i miejskie

Jazda na rowerze jest obecnie bardzo popularna, rower to bezpieczny i ekologiczny środek transportu, który zarazem z łatwością można nabyć i utrzymać z uwagi na niskie koszty eksploatacji. Dodatkowo jazda na rowerze to sposób na zachowanie dobrego zdrowia oraz kondycji. Osobom w każdym wieku zaleca się aktywność cardio, którą zapewniają właśnie rowery. Wołomin to przy okazji miejsce, w którym bycie kierowcą roweru jest wygodne i komfortowe.

W jaki sposób dobrać rower, aby świetnie sprawdzał się na co dzień? Kluczowe jest określenie, jak będzie użytkowany. Inny rower zakuimy do jazdy miejskiej czy rekreacyjnej, inny z kolei na bardziej wymagające trasy – np. leśne bądź górskie. Paramtetry, jakie dobrze wziąć pod uwagę, to m.in. rozmiar kół i opon, rodzaj rowerowej ramy, amortyzacja, napęd i hamulce.

Mieszkasz w Wołominie albo okolicy i chcesz kupić rower? Zapraszamy Cię do naszego sklepu, w którym znajdziesz szeroki wybór jednośladów. Nasz sklep Moto Pelikan posiada w swojej ofercie zarówno rowery miejskie, jak i MTB. Nieważne, ile masz lat i jakie są Twoje preferencje co do jazdy na rowerze – u nas znajdziesz rower dla siebie. Posiadamy modele o zróżnicowanej wielkości kół, a także w różnych kolorach. Również ceny rowerów różnią się między sobą – zależy to oczywiście od wybranej wersji. W zakupie pomoże Ci nasz doświadczony personel!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl