Strona główna / Rowery Warszawa

Rowery Warszawa

Gdzie kupić najlepszy rower miejski w okolicy?

Jazda na rowerze po Warszawie ma wiele zalet. Inrastruktura rowerowa pozwala w bezpieczny i sprawny sposób przemieszczać się, omiajając przy tym korki i zatłoczone miejsca. Dodatkowo można dzięki temu podziwiać uroki stolicy, odkrywając jej kolejne atuty. Równocześnie jest to sposób na aktywny wypoczynek i metoda na poprawę swojego zdrowia czy ugruntowanie kondycji. Wielu Warszawiaków stawia na taką formę transportu, jakim są rowery. Warszawa zajmuje zarazem pierwsze miejsce w zestawieniach top rowerowych miejsc w Polsce.

Do jazdy po Warszawie sprawdzi się zarówno rower miejski, jak i górski. Oczywiście wszystko zależy od preferencji jazdy i oczekiwań przyszłego właściciela. Dobrze jest zastanowić się, jaki rozmiar kół i rodzaj ramy będzie dla nas najlepszy, a także jakie mamy oczekiwania względem hamulców, armotyzacji czy napędu. Nie bez znaczenia jest design oraz cena roweru.

Jeśli lubisz rowery, Warszawa to wspaniałe miejsce do tego, by przesiąść się na jednoślad. Oczywiście warto mieć w tym celu dobrze dobrany model roweru – służymy Ci radą w wyborze odpowiedniego jednośladu. Personel naszego sklepu Moto Pelikan pomoże Ci kupić pojazd dostosowany do Twoich preferencji i oczekiwań – tak, by jazda na rowerze była dla Ciebie czystą przyjemnością. Zapraszamy Cię do odwiedzin w naszym sklepie!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl