Strona główna / Rowery Sulejówek

Rowery Sulejówek

Chcesz kupić nowy rower? Sprawdź naszą ofertę!

Od najmłodszych lat uczymy się jeździć na rowerze – wciąż jest to zresztą jeden z najchętniej kupowanych prezentów komunijnych. Bez względu na to, czy mieszkamy na wsi czy w mieście i ile mamy lat – rower to świetny środek transportu. Nie wymaga specjalnych umiejętności, zarówno zakup, jak i eksploatacja są niedrogie, a do tego jednoślady stanowią ekologiczną alternatywę dla samochodów, gdyż nie wydzielają spalin. Nic zatem dziwnego w tym, że wielu z nas inwestuje w rowery. Sulejówek jest do tego doskonałym miejscem, z uwagi na dostępność tras rowerowych i walory okolicy.

Decydując się na konkretny model roweru, warto wziąć pod uwagę swoje nawyki i preferencje. Inny model wybierzemy, jeżdżąć głównie po miejskich ścieżkach rowerowych, a inny – zabierając rower na wycieczkę do lasu czy w góry. Będą się różnić takie elementy jak rama roweru, wielkość kół, zastosowany układ hamowania, amortyzacja czy też napęd.

W ofercie Moto Pelikan znajdziesz rowery zarówno miejskie, jak i górskie MTB. Nasz personel pomoże dobrać rodzaj sprzętu do celu, w jakim wykorzystujesz rowery. Sulejówek to miasto położone po sąsiedzku Wołomina, gdzie prowadzimy nasz sklep. Zajrzyj do nas i przekonaj się o tym, jak szeroki jest nasz asortyment. Nasi sprzedawcy pomogą Ci w doborze najlepszego roweru dla Ciebie. Przekonasz się, jak profesjonalna porada przełoży się na jakość Twoich doświadczeń z jazdy na jednośladzie!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl