Strona główna / Rowery Marki

Rowery Marki

Gdzie kupić rower w najlepszej cenie?

Jaki jest najbardziej powszechny sport w Polsce? Można zaryzykować stwierdzenie, że mowa tutaj o jeździe na rowerze. Na ulicach zarówno dużych miast, jak i mniejszych możliwości z łatwością dostrzec można rowerzystów, którzy są właśnie w trakcie jazdy do pracy, szkoły albo po prostu spędzają aktywnie swój wolny czas. Jazda na rowerze cieszy się powodzeniem wśród najmłodszych, ale równie popularna jest wśród osób dorosłych. Rower jest jednym z częściej kupowanych prezentów dla dzieci, co też mówi wiele o popularności tego środka komunikacji. Nic więdz dziwnego, że wielu z nas ma swoje rowery. Marki to zresztą miasto, w którym świetnie jeździ się jednośladem.

Zanim zapadnie decyzja o zakupie roweru, należy koniecznie zastanowić się, jakie są nasze oczekiwania. Postawimy na rower MTB czy rower miejski? Jaką ramę wybierzemy? Jaki powinien być rozmiar kół? Inne elmenty, które są istotne przy wyborze roweru, to na przykład rodzaj hamulców, napęd i amortyzacja. To wszystko razem przekłada się na jakość sprzętu, a co za tym idzie – samej jazdy.

W naszym sklepie Moto Pelikan dostępne są różnego rodzaju rowery. Marki to miasto położone niedaleko Wołomina, gdzie ma siedzibę nasz sklep. Posiadamy modele zarówno miejskie, jak i górskie; o różnej wielkości kół i zróżnicowanym designie. Ciekawą opcją w naszej ofercie są na przykład rowery o składanej ramie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl