Strona główna / Rowery Kobyłka

Rowery Kobyłka

Kup rower dla siebie i ciesz się aktywnym wypoczynkiem!

Jazda na rowerze to jeden z najbardziej popularnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Posiadanie jednośladu pozwala na aktywność nawet tym osobom, które nie mają sportowej kondycji. Rowerem jeżdżą osoby w różnym wieku – od dzieci po seniorów. Nic więc dziwnego, że wiele ludzi posiada swoje własne rowery. Kobyłka to okolica idealna na jazdę rowerem – nie brakuje tu ciekawych tras rowerowych, popularne są także rowerowe ścieżki. Dzięki temu coraz więcej mieszkańców Kobyłki z chęcią wsiada na rower – aby dojechać do szkoły czy pracy lub po prostu spędzić aktywnie wolny czas.

Kupując rower, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, aby jak najlepiej dostosować go do swoich potrzeb. Na początek warto zdecydować się, czy interesuje nas rower miejski czy może górski – wiąże się to z rodzajem podłoża, po jakim będziemy jeździć. Istotny jest także rodzaj ramy, wielkość kół, hamulce, napęd oraz amortyzacja. Te elementy wpływają na komfort jazdy oraz jej bezpieczeństwo.

Jeśli interesuje Cię zakup takiego pojazdu jak rowery, Kobyłka to doskonałe miejsce – nieopodal, w Wołominie, znajduje się nasz sklep Moto Pelikan, w którym znajdziesz szeroki asortyment rowerowy. Każdy rowerzysta znajdzie u nas model dostosowany do swoich oczekiwań. Posiadamy między innymi rowery aluminiowe i stalowe, o różnej wielkości kół – 26”, 27,5”, 29”. Oczywiście rowery różnią się designem, między innymi kolorystyką, jak również cenami – posiadamy modele na każdą kieszeń. Zapraszamy do odwiedzin w Moto Pelikan – znajdziemy rower najlepszy dla Ciebie!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl