Strona główna / Quady Zielonka

Quady Zielonka

Czterokołowce do jazdy w Twojej okolicy!

W ciągu ostatnich kilku – kilkunastu lat quady zdobyły niesamowitą popularność, z roku na rok zwiększając przy tym grono osób, które są zainteresowane ich zakupem. Posiadanie quada zapewnia możliwość pokonania najbardziej wymagającej trasy, a także daje ogromną przyjemność z jazdy pojazdami ATV. Wiele osób decyduje się na zakup quadów, ponieważ nie jest to związane z dużą inwestycją – każdy może znaleźć czterokołowca na własną kieszeń! Warto dodać, że dla osób rozważających zakup pojazdu takiego jak quady, Zielonka okaże się świetnym terenem do poznawania właśnie z fotela kierowcy czterokołowca.

Na rynku dostępnych jest wiele modelów quadów. Podstawowy podział uwzględnia quady do jazdy rekreacyjnej, sportowej i wyczynowej. Aby dobrać odpowiedni model, korespondujący z potrzebami przyszłego kierowcy, warto określić już na starcie, jakie będzie przeznaczenie quada – pozwoli to wybrać właściwy silnik i zadecydować o homologacji.

Mimo ustalonych wstępnie kryteriów wybór quada wciąż może być nie być pewny. Z pomocą przyjdzie wówczas personel naszego sklepu Moto Pelikan. W naszym asortymencie znajdziesz rozmaite quady. Zielonka położona jest jedynie kilkanaście minut od Wołomina, gdzie prowadzimy naszą działalność. W naszej ofercie dostępne są quady różnego typu, również w cenach „na każdą kieszeń”, zarówno dla dorosłych, jak i mini quady dla dzieci. Zajrzyj i sprawdź osobiście!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl