Strona główna / Quady Ząbki

Quady Ząbki

Gdzie kupić najlepszy model quada?

Rozważasz zakup quada? Nic dziwnego! Quady są obecnie bardzo popularnym pojazdem, który umożliwia eksplorację nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Doskonale sprawdzają się na peryferiach i w wymagającym terenie. Jeśli jesteś osobą, którą interesują quady, Ząbki mogą okazać się idealnym miejscem do odkrywania – z siedzenia Twojego czterokołowca! Co ważne, nie potrzeba wcale dużych nakładów, żeby nabyć quada! Modele quadów są mocno zróżnicowane, także pod kątem ceny. Każdy może znaleźć model dostosowany do swoich potrzeb.

Ale jak wybrać idealny model czterokołowca dla siebie? Na pewno warto zacząć od określenia, jakiego typu pojazdu poszukujesz – do jazdy rekreacyjnej, sportowej, a może wyczynowej? Kolejne elementy, jakie dobrze jest sprecyzować, to jak duży silnik Cię interesuje oraz czy będziesz jeździć quadem po drogach publicznych (wówczas potrzebna jest homologacja).

W doborze odpowiedniego modelu quada na wagę złota będzie profesjonalna porada. W sklepie Moto Pelikan możesz uzyskać profesjonalne wskazówki od naszych specjalistów, którzy świetnie znają nasz asortyment oraz poszczególne quady. Jeżeli interesują Cię quady, Ząbki są tylko 13 km od Wołomina – a tu zlokalizowany jest nasz sklep Moto Pelikan. Na miejscu zapoznasz się z szerokim asortymentem i z pewnością, przy wsparciu wykwalifikowanych sprzedawców, znajdziesz idealny quad dla siebie!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl