Strona główna / Quady Warszawa

Quady Warszawa

Gdzie szukać czterokołowca dla siebie?

Quady to pojazdy, które znaleźć można nie tylko w lasach czy w trudno dostępnych zakamarkach, ale także na ulicach miast – oczywiście pod warunkiem, że są wyposażone w homologację. Czy mieszkając w mieście, warto rozważyć zakup pojazdów ATV, jakimi są quady? Warszawa jest pełna zakątków, które słyną z wymagającego ukształtowania terenu, po których jazda na czterokołowcu może być źródłem dużej przyjemności! Gdy zakupiony model będzie miał nie tylko napęd 4×4, ale i homologację, bez trudu będzie można wjechać nim na drogi publiczne, a może nawet zamienić auto na quada ?

Jazda na quadzie w Warszawie może mieć wiele zalet. Jest wiele tras, które z przyjemnością można pokonywać w trakcie off-roadowych wypraw lub wycieczek krajoznawczych. Stanowi równocześnie sposób na aktywność na świeżym powietrzu dla całej rodziny – wszak na quadach jeżdżą także dzieci. Wielu warszawiaków chętnie wybiera taką formę relaksu, decydując się na quady. Warszawa jest przecież pełna różnorodności, także tych dotyczących tras do pokonania na czterokołowcu.

Jeśli interesują Cię quady, Warszawa to doskonałe miejsce, by poznawać ją z fotela kierowcy tego pojazdu. Oczywiście podstawa to dobrze dobrana maszyna. W Moto Pelikan jesteśmy do Twojej dyspozycji, chętnie pomożemy w doborze pojazdu, który spełni Twoje oczekiwania i będzie korelował z Twoimi preferencjami co do jazdy w terenie. Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl