Strona główna / Quady Sulejówek

Quady Sulejówek

Planujesz kupno nowego quada? Sprawdź ofertę Moto Pelikan!

Istnieje wiele modeli quadów, dzięki czemu mogą na nich jeździć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Warto nadmienić, że quady są jednym z często kupowanych prezentów na komunię – oczywiście w wersji mini, dostosowanej do potrzeb dzieci. Jazda na quadzie jest stosunkowo prosta, a do tego nie zawsze wymaga posiadania prawa jazdy (zależy to od rodzaju posiadanego quada). Quady nie bez powodu nazywane są wszędołazami – za ich pomocą można dojechać w najdalsze zakamarki okolicy. Nic dziwnego, że wiele osób inwestuje we własne quady, Sulejówek to świetne miejsce, by odkrywać je z siedzenia czterokołowca!

Decydując się na konkretny pojazd ATV, warto uwzględnić swoje preferencje. Inny model quada wybierzemy, jeżeli jeździmy tylko rekreacyjnych, raczej standardowych trasach, a inny – wybierając się na przejażdżkę do lasu albo w góry. W zależności od doświadczenia w jeździe na quadzie warto też postawić na mniejszy lub większy silnik. W przypadku zamiar korzystania z quada w ruchu ulicznym należy też zadbać o to, aby miał homologację.

W ofercie sklepu Moto Pelikan występują quady zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i wyczynowej. Posiadamy modele elektryczne oraz klasyczne – spalinowe, o różnej pojemności – od 50 ccm do ponad 250 ccm. Nasz personel ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby pomóc w doborze odpowiedniej maszyny. Zawsze kierujemy się celem, w jakim będą wykorzystane quady. Sulejówek jest miastem zlokalizowanym po sąsiedzku naszego sklepu w Wołominie. Koniecznie zajrzyj do nas i sprawdź, jak szeroki jest u nas wybór quadów.

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl