Strona główna / Quady Radzymin

Quady Radzymin

Sklep z quadami blisko Twojej miejscowości

Quad to obecnie wyjątkowo popularny środek transportu. Nie stanowi żadnej tajemnicy, że jest dziecinnie prosty w obsłudze – nie jest to metafora, bo na czterokołowcu bez trudu jeżdżą także dzieci. Co więcej, to właśnie mini quady dla dzieci są często kupowanym prezentem na przykład na komunię. Quad nie jest również drogi w utrzymaniu, a może być źródłem prawdziwej rozrywki! Za jego pomocą można dojechać wszędzie tam, gdzie nie dojedzie samochód. Jazda na quadach ma naprawdę sporo zalet, z tego powodu wielu osób decyduje się na zakup takiego pojazdu jak quady. Radzymin jest dodatkowo tak położony, że można na quadzie eksplorować tutejsze okolice.

Aby wybrać model quada odpowiedni dla siebie, należy najpierw prawidłowo zdefiniować swoje potrzeby – inny quad kupimy do jazdy rekreacyjnej, inny z kolei, gdy marzą nam się off-roadowe eskapady w wymagającym terenie. Tym, co warto zawczasu przemyśleć, jest także to, czy chcemy jeździć quadem po drogach publicznych – jeżeli tak, konieczny jest quad z homologacją. Dobrze też postawić na mniejszy silnik, gdy dopiero zaczyna się swoją przygodę z quadem lub większy, jeśli jest się doświadczonym kierowcą czterokołowca, zorientowanym na wyczynową jazdę.

W sklepie Moto Pelikan dostępne są różne quady. Radzymin mieści się niedaleko Wołomina, w którym mamy siedzibę. Niezależnie od tego, jakiego sprzętu szukasz, nasz asortyment na pewno zawiera model idealny dla Ciebie! W razie wątpliwości w wyborze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo naszego personelu, który z chęcią pomoże Ci w decyzji!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl