Strona główna / Quady Kobyłka

Quady Kobyłka

Kup własny quad i ciesz się aktywnym wypoczynkiem w plenerze!

Jazda na quadzie stała się w ostatnich czasach wyjątkowo popularna. Nic w tym dziwnego – to ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu aktywnie i na świeżym powietrzu. Co ważne, jazda na quadzie przeznaczona jest nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dodatkowym plusem jest to, że decydując się na jazdę na czterokołowcu, nie trzeba mieć szczególnej kondycji, by cieszyć się ekstremalną jazdą w stylu off-road. Z tego powodu coraz więcej osób chce posiadać własne quady. Kobyłka i okolice to przecież doskonały teren do jazdy na czterokołowcu.

Kupując quada, warto zwrócić uwagę na podstawowe kwestie, takie jak jego przeznaczenie – w jakim terenie będzie używany i do jakich celów (jazda rekreacyjna, sportowa czy może wyczynowa), moc silnika, a także homologacja. Jeśli planujesz swoim pojazdem jeździć po ulicach miasta, koniecznie pomyśl o quadzie z homologacją, w przeciwnym razie nie będziesz mógł korzystać ze swojego sprzętu w ruchu drogowym. W doborze odpowiedniego modelu z pewnością pomoże Ci nasz personel.

Jeśli bowiem interesuje Cię zakup maszyny z kategorii quady, Kobyłka to świetne miejsce – gdyż po sąsiedzku – w Wołominie – siedzibę ma nasz sklep Moto Pelikan. Znajdziesz w nim duży wybór quadów dla dzieci i dla dorosłych. W naszej ofercie posiadamy quady elektryczne oraz spalinowe o pojemności 50 ccm, 125 ccm, 250 ccm i powyżej. Bez trudu wybierzesz model dostosowany do Twoich oczekiwań, z którego będziesz zadowolony i z którym będziesz mógł zaprzyjaźnić się na lata!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 maja 47
05-200 Wołomin
Tel: 506 35-15-10
Tel: 509 554-304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl