Strona główna / Quady Ząbki

Crossy Ząbki

Kup motocross dla siebie lub na prezent!

Jazda na crossie to niezapomniane przeżycie – strome zjazdy, podjazdy pod górę, unoszący się dookoła pył z piaszczystego podłoża to gwarancja ekstremalnego doświadczenia! Jeśli szukasz sportu, który wyzwala adrenalinę, crossy to temat warty zbadania. Pokonywanie przeszkód czy wchodzenie w zakręty będzie dla Ciebie wspaniałą przygodą. Jeśli interesuje Cię zakup pojazdu takiego jak crossy, Ząbki będą odpowiednim miejscem do tego, by trenować w plenerze lub na okolicznych torach przystosowanych zarówno do potrzeb dzieci, jak i dorosłych.

Motory crossowe to idealny sprzęt dla każdego, kto czerpie satysfakcję z ekstremalnych wyzwań i ceni sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Motoryzacyjna przygoda na crossie może okazać się niezapomnianym doświadczeniem! Ważne jednak, aby zadbać o jakość sprzętu, a także bezpieczeństwo jazdy. Planujesz zakup jednośladu takiego jak crossy? Ząbki to miasto, w którym bez trudu nabędziesz interesujący Cię sprzęt – wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep Moto Pelikan.

Co znajdziesz w naszej ofercie? Crossy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kierowców – bez względu na ich wiek. Mamy crossy dostosowane do potrzeb dzieci, ale także takie dla dorosłych zawodników. Dbamy o to, aby pojazdy z naszej oferty wyróżniały się solidnym wykonaniem i najwyższą jakością. Naszym klientom zawsze doradzamy, by wybierali sprzęt o odpowiednich parametrach – z tego powodu rekomendujemy uznane marki jak na przykład KXD lub Mikilion. Nasz personel pomoże Ci dobrać moto crossa, który spełni Twoje wymagania i zapewni niezapomniane wrażenia z jazdy. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie Moto Pelikan!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 Maja 47
05-200 Wołomin
Tel. 506 351 510
Tel. 509 554 304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl
Zwroty i reklamacje