Strona główna / Crossy Wołomin

Crossy Wołomin

Moto Pelikan. Tu kupisz najlepszy moto cross!

Nie da się ukryć, że quady są obecnie niezwykle popularne wśród różnych grup społecznych oraz wiekowych. Oczywiście w pierwszej kolejności zyskały zainteresowanie osób, które cenią sobie możliwość jazdy off-road i napęd 4×4. Współcześnie jednak quady to nie tylko pojazd do jazdy w wymagających warunakch terenowych – wykorzystywane są na gospodarstwach lub podczas realizacji różnorakich pasji – jak na przykład wędkowanie czy wycieczki krajoznawcze. Quada prowadzi się łatwo, jest bardziej stabilny niż motocykl i umożliwia zabranie większych pakunków. Chcesz kupić pojazd ATV, jakim są quady? Wołomin, a w nim nasz sklep Moto Pelikan jest odpowiednim miejscem!

Jak dobrać quada, żeby realizował zadania, jakie przed nim postawisz? Najważniejsze jest, aby sprecyzować, w jaki sposób będzie użytkowany. Czy zależy Ci na rekreacyjnej jeździe czy może stawiasz na prawdziwe emocje płynące z jazdy w ekstremalnych warunkach? A może chcesz korzystać z quada, jeżdżąc nim po ulicach swojego miasta? Odpowiedzi na te pytania pozwolą wybrać rodzaj maszyny, moc jej silnika, a także wybrać quad z homologacją lub bez niej.

Jeśli chcesz kupić quady, Wołomin lub okolice są Twoim miejscem zamieszkania mieszkasz, to zapraszamy Cię do sklepu Moto Pelikan. Znajdziesz w nim szeroki wybór czterokołowców. Posiadamy w naszej ofercie zarówno quady dla dzieci, jak i dla kierowców dorosłych, bez prawa jazdy i z nim, spalinowe oraz elektryczne. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć pojazd idealny dla Ciebie – odwiedź nasz sklep i przekonaj się sam!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 Maja 47
05-200 Wołomin
Tel. 506 351 510
Tel. 509 554 304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl
Zwroty i reklamacje