Strona główna / Crossy Warszawa

Crossy Warszawa

Gdzie kupić najlepszy sprzęt w stolicy?

Interesujesz się motoryzacją, lubisz adrenalinę i wyzwania na swojej drodze? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to nic dziwnego, że szukasz crossa do kupienia. Odpowiedni sprzęt tego typu to gwarancja niezapomnianych wrażeń na dwóch kołach – w wymagających warunkach, takich jak strome podjazdy i zjazdy, zakręty i wyboje. Oczywiście, aby kupić odpowiedni cross, trzeba zrobić najpierw rozeznanie, a także zastanowić się, na czym Ci zależy.

Jeśli szukasz moto crossa dla siebie, to bez względu na to, czy masz już doświadczenie i jesteś już zaprawiony w boju czy też dopiero rozpoczynasz przygodę z tym typem motorów, w sklepie Moto Pelikan znajdziesz model idealnie dopasowany dla siebie. Gdy planujesz zakup pojazdów takich jak moto crossy, Warszawa może sporo Ci zaoferować, jednak warto wybrać sprawdzony sklep, w którym możesz skorzystać z profesjonalnej porady doświadczonego personelu. Co więcej, w naszym sklepie kupisz crossy od topowych producentów – mowa między innymi o firmach KXD czy Mikilon. Są to marki cenione przez kierowców crossów z uwagi na solidne wykonanie, najwyższej jakości komponenty, odporność, niezawodność oraz bezpieczeństwo jazdy.

Gdy idzie o jazdę na jednośladach takich jak crossy, Warszawa to miasto, które ma wiele do zaoferowania. W samej stolicy, jak również w bezpośredniej okolicy, znajduje się kilka torów dostosowanych do poziomu zarówno początkującego, jak i zaawansowanego. Posiadając własny sprzęt wysokiej klasy, bez trudu można doskonalić technikę jazdy lub też od podstaw uczyć się bezpiecznej jazdy w ekstremalnych warunkach. Jazdę na crossie wybierają także dzieci, które od najmłodszych lat pasjonują się motoryzacją. Zapraszamy do Moto Pelikan!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 Maja 47
05-200 Wołomin
Tel. 506 351 510
Tel. 509 554 304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl
Zwroty i reklamacje