Strona główna / Crossy Marki

Crossy Marki

Gdzie kupić quad w dobrej cenie?

Jaka aktywność cieszy się w Polsce coraz większą popularnością? Z pewnością jazda na quadach! W plenerze, a nawet i w mieście, dostrzeć można coraz więcej kierowców na swoich czterokołowcach – to doskonała metoda na aktywny relaks dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Jazda na quadach to hobby zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Quad to zresztą popularny pomysł na prezent dla dziecka. Nic dziwnego, że wiele osób chce mieć na wyłączność własne quady. Marki to zresztą przyjazny dla kierowców quadów teren – nie brak tras na off-roadowe i nieco bardziej spokojne trasy.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie quada, koniecznie pomyśl, jak i gdzie chcesz z niego korzystać. Inny model quada sprawdzi się do rekreacyjnej jazdy, a inny do wyczynowych manewrów off roadowych. Osobną kwestią jest moc silnika, a także homologacja – niezbędna, jeżeli chcesz zabierać swojego quada na wycieczki także po mieście. Te trzy kryteria pomogą Ci wybrać odpowiedni model czterokołowca dla Ciebie.

W naszym sklepie Moto Pelikan znajdziesz rozmaite modele pojazdów, jakimi są quady. Marki położone są w pobliżu Wołomina, gdzie swoją siedzibę ma nasz sklep z quadami. Dostępne są u nas zarówno modele rekreacyjne, jak i bardziej wyczynowe. Posiadamy quady dla dzieci, qudy elektryczne oraz spalinowe o zróżnicowanym designie. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym wyborem czterokołowców w Moto Pelikan!

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 Maja 47
05-200 Wołomin
Tel. 506 351 510
Tel. 509 554 304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl
Zwroty i reklamacje