Strona główna / Crossy Kobyłka

Crossy Kobyłka

Znajdź model idealny dla Ciebie!

Motory crossowe to świetny wybór dla tych wszystkich osób, które są fanami mocnych motoryzacyjnych wrażeń. Jeżeli interesuje Cię jazda na motorze crossowym, to zapewne poszukujesz dla siebie odpowiedniego modelu, który pozwoli Ci na doświadczenie ekstremalnej jazdy w nawet najtrudniejszym terenie. Jeśli planujesz zakup takiego pojazdu jak crossy, Kobyłka może okazać się odpowiednim miejscem – wystarczy, że sprawdzisz ofertę sklepu Moto Pelikan i skonsultujesz się z naszym doświadczonym personelem.

To, na co warto, byś zwrócił uwagę podczas zakupu, to wytrzymałe amortyzatory, sprawdzone i niezawodne hamulce oraz mocny, wydajny silnik czy rodzaj zawieszenia. Crossy to motory, które są najczęściej wykorzystywane w trudnych, nierzadko ekstremalnych warunkach, dlatego jakość Twojego pojazdu powinna być dopasowana do Twoich potrzeb oraz planowanych tras rajdowych. Cross musi być w 100% odporny na to, co spotka go w drodze! Skoro interesują Cię crossy, Kobyłka i jej okolice okażą się wymarzonym miejscem do jazdy rekreacyjnej czy bardziej profesjonalnych treningów!

Twój motor crossowy powinien być właściwie dostosowany do jazdy, dlatego warto, abyś brał pod uwagę modele od topowych producentów – znajdziesz je oczywiście w naszym sklepie. Oferujemy crossy takich marek jak KXD czy Mikilion. Są to pojazdy, którym można zaufać, bo produkowane są z troską o każdy detal, z wykorzystaniem materiałów o wysokiej jakości. Dzięki temu przetrwają w nawet najbardziej zaawansowanych warunkach trasowych! Okażą się odpowiednie zarówno dla młodych kierowców, jak i dla tych dorosłych – amatorów, a także doświadczonych. Solidna konstrukcja to gwarant bezpieczeństwa jazdy.

Adres

Moto-Pelikan
ul. 1 Maja 47
05-200 Wołomin
Tel. 506 351 510
Tel. 509 554 304
Adres e-mail
moto-pelikan@tlen.pl
Zwroty i reklamacje